Make Love, Not War!

Posted: 7. nov. 2007 in Uncategorized

Uskumatu, mis maailmas toimub. Ma olin arvamusel, et koolitulistamised on ainult Ameerika-teema. Eelkõige loomulikult seetõttu, et ma vähemalt oma teadmatuses ja lolluses arvasin, et relvad vähemalt siin pole nii kättesaadavad kui USA-s. Aga no Soome. See on ikka uskumatu!
Ma ei saanud aru, mis selle poisi peas küll toimus,et sellised mõtted: humanity is overrated. Nagu mida? Tõesti kahju, et sellised inimesi leidub.
Samas tunnistasid teised koolikaaslased, et ta oli teistusugune kui teised õpilased. Võib-olla (see on küll ainult minu oletus) oli teda varem kiusatud ja mõnitatud kui ta noorem oli. Sealt tuli viha kogu inimkonna vastu kuna teda ei mõistetud. Sel juhul on seel veel äärmiselt kurb, sest tegelikult selle põhjustasid siis need mõnitajad, kes antud inimese nii kaugele viisid.
Kui film “Klass” välja tuli, siis vist kirjutasin ka sellest. Kui meil, Eestis, inimeste suhtumine ja hoiakud teistmoodi inimeste vastu ei muutu, siis ei tule kaua oodata, et midagi sellist ka meil aset leiaks. Ja see on väga tõenäoline, sest Eestis on üsna palju koolivägivalda. Selle tulistamise juures on aga kõige hullem just see, et kannatada saavad alati need, kes on olnud süütud kõrvalseisjad, mitte aga mõnitajad/kiusajad. See on kõige kurvem lugu 😦
Igatahes minu kaastunne kõigile kannatanutele ja nende vanematele. Samuti tunnen kaasa selle poisi vanematele. Ei tahaks nende nahas küll olla!
Tegelikult võiksid inimesed vähemate eelarvamustega olla ja lihtsalt aktsepteerida teisi sellistena nagu nad on. Laenaks hipide ütluse: Make Love, Not War ehk siis ärge kakelge/vaielge/süüdistage/pahandage/karjuge teiste peale, vaid püüdke mõista ning olge kannatlikumad ja no tõesti – show some love to your fellow people!!!

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s