Ich Will……

Posted: 29. sept. 2009 in Life, Music

Mõtlesin, et oleks aeg natuke “raporteerida” vahepealsetest tegemistest. Nagu juba eelmisest postitustest näha – ma käisin NW kontserdil Soomes ja see oli lihtsalt niiiiiiii lahe. Parim kontsert minu elus. Samuti võib näha, et olen hakanud tegelema fännilehe pidamisega – kolm korda võib arvata, millise bändi fännilehega. Ja seoses Soomega – tagasi tulin ma sealt uue look’iga – natuke rohkem sinist. Mina olen igatahes väga rahul sellega.

Siis veel midagi tähtsamat – ma sain töökoha. Finally! Väikest segadust sellega seoses oli, aga lõppkokkuvõttes jäin ma rahule – see sobib minu praeguse elukorraldusega väga hästi. Pealegi väga arendav.

Aga – ma olen tüdinud saamast selliseid kirju:

Work with us

For premises situated in Italy, I search girls beautiful presence, also without experience, for activity of dancer lap dance, girls of it knows it for  night club, gain salary from 5.000 to 15.000 EUROS.

Iga kord kui mingi selline kiri tuleb, kustutan ma selle ära ja blokeerin selle kasutaja suhtlusvõrgustikust. Aga ikkagi. Kas tõesti arvatakse, et raha peale jooksevad kõik tüdrukud kokku ja hakkavad sellises kohas tööle. No ma ütleks, et makse või 50 000 EUR ma ikka ei läheks. Ma olen selliseid kohti pidanud alati naisi alandavateks. Samas eks igal ühel ole omad huvid. Aga miks saata selliseid kirju? Kusjuures seal profiilis on minu pilt, jah, aga see ei ole väljakutsuv, pool-paljas või üldse millelegi sellisele vihjav. Siit ka järeldus – internetis leidub ikka erilisi perverte ja muid “loomi”.

Sellega seos tahtsin ma kirjutada veel Rammstein’ist. Viimasel ajal ei ole ma eriti Rammsteini kuulanud, aga kui nüüd kuulsin, et uus plaat hakkab välja tulema, siis tulid meelde kõik vanad lood ja hakkasin rohkem uute lugude vastu huvi tundma. Eriti aga uue laulu video kohta – “Pussy”. Ma teadsin, et neil on alati huvitavad videod, aga pärast antud video vaatamist (jah, ma tõesti vaatasin selle ära) ei olnud see minu jaoks huvitav. Ma saan mõneti aru nende püüdlustest, aga no päris pornovideo teha – see on minu jaoks ikka natuke liig. Ma tõesti loodan, et ülejäänud lood nende uuel plaadil “Liebe ist für alle da” on paremad ja uued videod kindlasti teist moodi. Samas võib öelda, et see oli täiesti rammsteinilik video – šokiteraapia. Aga ka singlina seda lugu kuulates – natuke nõrk nende kohta, pealegi see pool-inglise-pool-saksa keel ei ole selle laulu puhul eriti hea, sõnad on ka täiesti mõttetud. Aga siiski ma loodan uuelt plaadilt rohkemat, ma loodan, et see oli lihtsalt esimene “šokk”, et tuletada meelde, et nad ikka eksisteerivad ja teha seda omal moel. Kahju, et nad oma uue tuuriga Eestisse ei jõua. Oleks läinud neid isegi Soome vaatama, aga piletid müüdi läbi 7 minutiga – kiiremini kui Madonna piletid. Olgu sellega kuidas on, aga ma pean mainima, et Rammsteinist Richard näeb ikka väga hea välja:

Ja siis tahtsin ma veel tuua selgust seoses NW kontserdi arvustusega. Kuna see oli inglise keeles, siis kirjutaksin ka järgmise lõigu samamoodi, et üks inimene sellest samuti aru saaks:

I need to make some amendments regarding the review of Nightwish concert. I wrote that one of the minor bad things was that there was this Finnish guy with his girlfriend in the line and he yelled at us. It turned out that he was such a friendly guy – he contacted me through Nightwish official forum and apologized for being rude and explained the whole thing. Such an nice gesture from his part. So, now I’m going to say that there was only one minor bad thing with Nightwish’s concert – Hartwall Arena was too far from the city center. And I’ll add that the people were very nice there. Really. One couldn’t care less if he yelled at some random girl or not – but he did and apologized and I find that really nice 🙂

Advertisements

Lisa kommentaar

Täida nõutavad väljad või kliki ikoonile, et sisse logida:

WordPress.com Logo

Sa kommenteerid kasutades oma WordPress.com kontot. Logi välja /  Muuda )

Google+ photo

Sa kommenteerid kasutades oma Google+ kontot. Logi välja /  Muuda )

Twitter picture

Sa kommenteerid kasutades oma Twitter kontot. Logi välja /  Muuda )

Facebook photo

Sa kommenteerid kasutades oma Facebook kontot. Logi välja /  Muuda )

w

Connecting to %s